Targi pracy, praktyk i staży po raz kolejny w Warszawie!

Szukasz pracy, płatnej praktyki lub stażu? Nie wiesz gdzie uzyskać konkretne informacje i pomoc? Nie lubisz wertować gazet czy przeszukiwać internetu, aby znaleźć dla siebie odpowiednią ofertę? Już 24 i 25 października w Szkole Głównej Handlowej odbędzie się kolejna edycja Dni Kariery? największych targów pracy praktyk i staży w Polsce.

Przyjdź 24 i 25 października do Szkoły Głównej Handlowej na Dni Kariery?. Od godziny 9 do 16 będziesz miał niepowtarzalną okazję na zapoznanie się z procesem rekrutacji w najbardziej cenionych i znanych firmach w Polsce. Dowiesz się, jakie przedsiębiorstwa poszukują pracowników i jakich wymagają kwalifikacji.

W tym roku po raz pierwszy jesienna edycja Dni Kariery? będzie trwała 2 dni! 24 października to dzień kierowany do branży finansowej oraz IT, natomiast 25 października to dzień dedykowany branży FMCG oraz handlowej.

Koniecznie zabierz ze sobą CV. Uwzględnij w nim przede wszystkim swoje wykształcenie i zdobyte doświadczenie, którym może zainteresować wybranego przez Ciebie pracodawcę oraz przygotuj listę pytań do potencjalnych pracodawców.

Jesteś ciekawy jakie firmy pokażą się podczas Dni Kariery? na SGH? Już teraz możesz sprawdzić listę wystawców na stronie internetowej dnikariery.pl

Targi organizowane są przez międzynarodową organizację studencką AIESEC w 9 największych ośrodkach akademickich w Polsce od 20 lat. Bierze w nich udział co roku ponad 60 000 studentów i około 250 firm, co czyni to wydarzenie największym tego typu w Polsce. AIESEC to międzynarodowe stowarzyszenie studentów, działające w ponad 124 krajach na całym świecie i liczące ponad 80 000 członków. Co roku organizuje około 6 000 zagranicznych praktyk dla studentów, umożliwiając młodym ludziom odkrywanie oraz rozwój własnego potencjału.

### Więcej informacji:
Agata Romanowska
Koordynator projektu Dni Kariery
telefon: 510 087417
email: agata.romanowska@dnikariery.pl