Już po raz ósmy Samorząd Studentów SGH stara się pomóc nowo przyjętym studentom spoza stolicy, i poprzez wspólne zwiedzanie oraz inne atrakcje oswoić ich z Warszawą. Wszystko dzięki projektowi Wielkie Zwiedzanie Warszawy, który pozwala na integrację 200 pierwszaków.

Wielkie Zwiedzanie Warszawy to projekt, który ma na celu zapoznanie studentów SGH z historią miasta i miejscami, które koniecznie trzeba poznać już w październiku, mieszkając w Warszawie.

W weekend 15-16 października uczestnicy zostaną oprowadzeni przez profesjonalnych przewodników po wyznaczonych trasach tematycznych, aby pokazać im nieznane zakamarki stolicy i miejsca związane z wydarzeniami historycznymi.
Jest to unikatowe wydarzenie w skali kraju, cieszące się z roku na rok coraz większą popularnością wśród społeczności studentów SGH.
Uczestnicy odwiedzą też najbardziej znane muzea m. in. Centrum Nauki Kopernik czy Niewidzialną Wystawę, a także wezmą udział w specjalnie zorganizowanej dla nich grze miejskiej i imprezach tematycznych. Pokazujemy Warszawę od strony rozrywkowej, gwarantujemy dobrą zabawę oraz integrację w najbardziej popularnych miejscach.

W celu zapoznania się z dokładnym programem imprezy oraz innymi szczegółami zapraszamy wszystkich na oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/wielkiezwiedzaniewarszawy