Konferencja Study Days to 3 dni praktycznych, bezpłatnych warsztatów, podczas których opanujesz umiejętności przydatne zarówno podczas przygotowań do egzaminów na uczelni,  jaki i użyteczne w życiu codziennym czy zawodowym.


Już  6-8 maja 2014 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, czekają na Ciebie warsztaty z szybkiego czytania, kreatywnego myślenia, skutecznej nauki języków obcych, efektywnego planowania i organizacji czasu. Dowiesz się także, jak opanować stres w czasie egzaminów, jak się skutecznie zmotywować oraz jak budować pozytywne nawyki i eliminować te, które nam nie sprzyjają. Dowiesz się także, jak zwiększyć swoją koncentrację. Poza tym będziesz mógł zagrać w gry szkoleniowe, które rozwijają umiejętności takie jak: zarządzanie czasem czy praca w zespole.

Wystąpią profesjonalni trenerzy rozwoju osobistego oraz eksperci efektywnej nauki, m.in. Katarzyna Szafranowska, Łukasz Bieliński, eksperci z Super Memo, Instytutu Rozwoju Osobistego oraz Akademii Gier.

grafika_medialni2
Ucz się efektywniej! Czytaj szybciej!   Myśl sprawniej! Notuj kreatywnie! Zapamiętuj błyskawicznie! Odkryj swój PRAWDZIWY POTENCJAŁ!
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie będą odbywać się zapisy na warsztaty oraz Fanpage Projektu,  na którym w najbliższym czasie zaczną pojawiać się informacje dotyczące poszczególnych szkoleń, ciekawostki  dotyczące zapamiętywania oraz atrakcyjne konkursy. Dla uczestników konferencji przygotowane zostały liczne atrakcje sponsorowane przez Partnerów wydarzenia, takich jak: Life Architect, Super Memo, wydawnictwo Cztery Głowy, wydawnictwo Lingo, Instytut Rozwoju Osobistego, Akademia Gier.

Dołącz do wydarzenia już dziś i bądź na bieżąco: Klikając TUTAJ!