W fenomenalnej obsadzie, obok Meryl Streep i Julii Roberts, znaleźli się także Ewan McGregor, Chris Cooper, Sam Shepard, Benedict Cumberbatch i Juliette Lewis. ,,Sierpień w hrabstwie Osage? jest jednym z najczęściej wymienianych tytułów w tegorocznych oscarowych spekulacjach. 

Komedia obyczajowa ,,Sierpień w hrabstwie Osage?  (http://www.youtube.com/watch?v=3AOUK-uCxFw) to zabarwione sarkastycznym humorem spojrzenie na trudną relację matki (Meryl Streep) i jej trzech dorosłych córek (Julia Roberts, Juliette Lewis, Julianne Nicholson), które opuściły rodzinny dom, dystansując się od bliskich i od przeszłości. Pewnego dnia powracają, by zmierzyć się z emocjami, które niegdyś doprowadziły do niezgody w rodzinie. To film, który nie unikając wzruszeń opowiada uniwersalną historię o rodzinnych więzach. Jest w nim przejmująca prawda, ale także wielka nadzieja na to, że wspólnie przeżywany kryzys stanie się dla bohaterek wstępem do rozwiązania dawnych konfliktów.
Pokaz przedpremierowy odbędzie się 22.01 o godz. 20:30 w Kinie Atlantic.
KONKURS!

Tylko u nas macie możliwość zgarnięcia podwójnej wejściówki na pokaz przedpremierowy. Wystarczy, że do 20.01 (godz.18) prześlecie do nas maila na redakcja@serwer1804402.home.pl i odpowiecie na jedno proste pytanie: za rolę w jakim filmie/filmach Maryl Streep została nagrodzona statuetką Oscara?

Sierpien_w_hrabstwie_Osage

Ceny biletów:

25zł ? bilet normalny

20zł ? bilet ulgowy (Karta Kinomana, Studenci, Seniorzy)

                         Zakup oraz rezerwacja biletów na stronie internetowej oraz w kasach Kina Atlantic!