Fundacja „Omega Pomagamy” pragnie serdecznie zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie – koncert z aukcją charytatywną „Życie dla Kacpra”. Będzie to akcja medialna z udziałem bardzo znanych osób zorganizowana na rzecz pięcioletniego Kacpra Janiaka, chorującego na neuroblastomę w IV stopniu.

Ten niezwykły event zaplanowany jest na 29 maja br. odbędzie się w Wyższej Szkoły Menedżerskiej na ul. Kawęczyńskiej 36. Uroczyste rozpoczęcie koncertu planowane jest na 17:30. Bilet o wartości 15 złotych można zakupić w siedzibie  Fundacji „Omega Pomagamy” przy ulicy Poznańskiej 3/18 (poniedziałek – piątek  9:00-17:00) lub bezpośrednio przed koncertem.

Dlaczego warto wziąć udział w tym evencie?

W akcji w ramach projektu: ?Życie dla Kacpra? weźmie udział wiele znanych w świecie artystycznym osób m.in.:

– Marcin Steczkowski oraz Paweł Fortuna – twórcy projektu muzycznego ?Mental

Cinema?.

– Cecylia Steczkowska – wsparcie wokalne projektu „Mental Cinema”

– Łukasz Bożycki – młody, utalentowany fotograf (kooperujący z National Geographic), który otrzymał roczne stypendium artystyczne na realizację projektu: ?Zanurz się w Warszawie”.

– Dreamgirls – To wyjątkowe trio niczym maszyna czasu przeniesie Was w klimat ultra kobiecego, trochę frywolnego i niezwykle zmysłowego pin-up?u w kreacjach muzycznych lat 50tych i 60tych.

 – Aleksandra Pęczek to młoda dziewiętnastoletnia wokalistka pochodząca z Opoczna. Uczestniczka popularnego programu Must Be The Music, w którym dostała się do półfinału. Wokalistka odnajduje się w klimatach szeroko pojętej muzyki indie-pop/indie rock / folk / pop / electro-pop. Jej największą pasją jest po prostu muzyka, której poświęca cały wolny czas. Kiedy wchodzi na scenę zapomina o wszystkim i wtapia się w muzykę, bije od niej wielka charyzma oraz poczucie rytmu. Aleksandra Pęczek nagrała właśnie swój pierwszy singiel (kwiecień 2013), który nosi tytuł „Nieosiągalny”.

Planowany koncert docelowo będzie połączony z aukcjami charytatywnymi, które poprowadzi znany aktor Pan Paweł Burczyk. Koncert urozmaici również kilkusekundowy pokaz parkouru.

Swoją obecnością mogą wesprzeć Państwo akcję charytatywną,a wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na leczenie Kacperka Janiaka.

Gwarantujemy Państwu wspaniałą rozrywkę wraz ze wsparciem szczytnego celu- zapraszamy do pomocy choremu dziecku poprzez miło spędzony czas i dobrą zabawę!