Tworzysz animację lub jesteś dopiero na początku swojej przygody z technikami 3D? Zgłoś się do 3. edycji corocznego konkursu organizowanego przez DRIMAGINE 3D Animation & VFX Academy, wraz z firmą Badi Badi oraz MMC Brainville. Na zwycięzców czeka staż w agencji postprodukcji, zniżka na dalszą naukę w szkole Drimagine, a także możliwość skorzystania z zasobów Parku Technologicznego w Nowym Sączu. Prace wraz ze scenariuszami przyjmowane są do 31.06.2016.


– Wspólnie z firmą Badi Badi oraz Parkiem Technologicznym MMC Brainville, przygotowaliśmy kolejną odsłonę konkursu dla młodych animatorów. Kierowany jest on zarówno do kursantów ze szkoły Drimagine jak i osób z zewnątrz, które chciałyby sprawdzić swoje umiejętności – podkreśla Dawid Januszek, Dyrektor Programowy i Zarządzający Akademii Animacji Drimagine 3D. Jest to ogromna szansa dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności w tym zakresie – dodaje Januszek.

Tegoroczny temat konkursu ?Mikrokosmos? ma na celu sprawdzenie kreatywności oraz umiejętności praktycznych związanych z tworzeniem animacji 3D. Filmik o długości do 30 sekund wraz z przygotowanym scenariuszem/ storybordem, powinien zostać przesłane do 31 czerwca 2016 na adres konkurs@drimagine.com.

Mikrokosmos

– Przy wyborze zwycięzcy z pewnością zwrócimy uwagę na jego techniczne umiejętności, ale również na potencjał twórczy. Osoba z podstawowymi umiejętnościami w tworzeniu animacji 3D zobaczy, ale też mam nadzieję doświadczy, jak powstają produkcje animowane na światowym poziomie. Zwycięzca (a dla nas tym samym potencjalny pracownik), pod czujnym okiem szefów działu 3D, będzie miał możliwość współtworzyć filmy animowane realizowane przez nasze studio. – mówi Dominika Osak, producent z firmy Badi Badi.

Nagrodą w konkursie dla kursantów Drimagine 3D są miesięczne praktyki w studiu Badi Badi, z możliwością podjęcia stałej współpracy po ich ukończeniu. A także możliwość zwiedzenia w pełni wyposażonego Parku Technologicznego MMC Brainville w Nowym Sączu oraz możliwość skorzystania z niektórych zasobów Parku przez jeden dzień. Nagrodą w konkursie dla osób z zewnątrz jest zwolnienie z dwumiesięcznego czesnego oraz wpisowego na roczny kurs animacji w Drimagine w nowej, jesiennej edycji szkoleń 2016.

Regulamin konkursu dostępny jest na XXX.

— — — –

DRIMAGINE 3D Animation & VFX Academy – to najbardziej innowacyjny ośrodek szkoleniowy w Polsce, oferujący specjalistyczne kursy z zakresu animacji, post-produkcji i efektów specjalnych.

Badi Badi – polskie studio animacyjno-postprodukcyjne realizujące postprodukcję reklam i teledysków, a także efekty specjalne i animacje do filmów fabularnych. Od kilku lat rozwija drugi dział zajmujący się produkcją własnych projektów. Film krótkometrażowy ?The Game? zdobył 17 nagród na festiwalach animacji na całym świecie. Pierwszy animowany serial telewizyjny ?Agi Bagi? jest obecnie emitowany w 40 krajach. Doświadczenie i wiedza zebrane przy produkcji serialu ?Agi Bagi? sprawiły, że zespół Badi Badi wykorzystuje je umiejętnie przy uruchamianiu kolejnych seriali, ale również animowanego filmu pełnometrażowego. Więcej na www.badibadi.com.

MMC Brainville Park Technologiczny – to prestiżowy i nowoczesny obiekt biurowo-laboratoryjny, dedykowany do działalności firm z dziedziny multimediów oraz IT. Jest to również doskonałe miejsce dla firm pozostałych branż, które chcą rozwijać się w atmosferze otwartości na nowe rozwiązania i w pełni korzystać z możliwości technologicznych, jakie oferuje Park.