Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych neuronauką na Międzynarodową Konferencję Oblicza Neuronauki (Aspects of Neuroscience), która odbędzie się w listopadzie 2013 roku na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego i potrwa 3 dni; od piątku (15.11.13) do niedzieli (17.11.13) włącznie.

Wydarzenie jest kontynuacją corocznych spotkań poświęconych zagadnieniom współczesnej neuronauki, w tym roku zaś po raz pierwszy nabierze ono charakteru międzynarodowego. Ze względu na sporą liczbę gości z zagranicy, wszystkich prelegentów obowiązuje na wykładach język angielski.
Konferencja dzieli się na sześć bloków związanych kolejno z tematyką: neurologiczną, neuropsychologiczną, neurologii i neurochirurgii, neuroinformatyczną, neurometodologiczną, a także zagadnień związanych z pograniczem neuronauk. W każdym bloku przewidziane są wykłady gościnne oraz sesje seminaryjne i posterowe. Wszystkie informacje dotyczące konferencji znajdziecie Państwo na naszej stronie: www.neuronauka.org ,
oraz na fanpage`u: https://www.facebook.com/Neuronauka?fref=ts
(wersja angielska : https://www.facebook.com/AspectsOfNeuroscience?fref=ts ).
Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Koło Naukowe Neurobiologii działające przy Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego.