Pyszne.pl to serwis pozwalający na zamawianie jedzenia online z dowozem do domu. W swojej ofercie ma ponad 1500 restauracji z całej Polski.

System, po podaniu adresu dostawy, sam znajduje lokale oferujące swoje usługi we wskazanym obszarze. Użytkownik, dzięki specjalnym filtrom, łatwo wybierze danie, na które ma ochotę, czy też znajdzie interesującą go restaurację. Zapłata za zamówienie również odbywa się online.

Do wyboru są 4 formy płatności: kartą kredytową, przelewem, PayU i PayPal oraz gotówka przy odbiorze. Dzięki takiej formie klient nie musi szukać, dzwonić czy posiadać przy sobie gotowki – wystarczy kliknięcie myszką w serwisie pyszne.pl. Dodatkowo serwis powiadomienia smsem lub mailem o statusie zamówienia oraz podaje kontakt do restauracji, z której zamawiamy, by móc zadzwonić w razie problemów.

131211_620x285_konkurs_50zt

Zarejestrowani użytkownicy składający zamówienia zbierają punkty lojalnościowe, które można wymienić na atrakcyjne rabaty w Strefie Premium, a od niedawna także pieczątki. Te ostatnie pozwalają po uzbieraniu 5 pieczątek, na zamówienie dań z dodatkowym rabatem. Rabaty oferują także same restauracje już przy pierwszym zamówieniu ? można je znaleźć zawsze na początku listy w danym mieście.

Klienci pyszne.pl po złożeniu zamówienia mogą również wyrazić swoją opinię na temat restauracji oraz jedzenia, dostepną również dla innych użytkowników. W ten sposób można sprawdzić jakość jedzenia oferowanego przez restaurację, z której planujemy zamówić.

„Bony można zrealizować tylko zamawiając jedzenie online w serwisie Pyszne.pl, w restauracjach, które posiadają w ofercie płatność online oraz które dowożą jedzenie pod adres wpisany przez zwycięzcę. Należy to sprawdzić podając adres dostawy na stronie pyszne.pl. Nie ma możliwości zamiany bonów na ich równowartość w gotówce.”

Pytanie konkursowe:

Jaka jest Twoja ulubiona potrawa i dlaczego?
Odpowiedź na to pytanie prosimy przesłać na nasz Fanpage SEDNA na Facebooku. Do wygrania jeden z trzech bonów o wartości 50 złotych! Zapraszamy do konkursu!