Studia to świetna okazja do poszerzania własnych zainteresowań.
 
Wszystkich studentów, zainteresowanych tematyką szeroko pojętego Wschodu, zapraszamy na spotkanie organizacyjne – informacyjne Koła Wschodniego Uniwersytetu Warszawskiego.
Koło Wschodnie działa na Uniwersytecie od kilku lat i w tym czasie wyrobiło sobie markę na uczelni.  Dołączając do organizacji bedziesz miał możliwość organizacji spotkań, dyskusji, wykładów i konferencji. W zeszłym roku akademickim Koło żyło organizatorem ogólnopolskiej studenckiej konferencji naukowej ,,Państwa Azji Środkowej w stosunkach międzynarodowych” oraz szeregu spotkań z ekspertami.
–  Koło to świetne miejsce zgłębienia swoich pasji oraz do poznania ludzi z tymi samymi zainteresowaniami. – mówi Michał Michaj, który jest członkiem Koła od roku.
Na spotkaniu, które odbędzie się 15 października (wtorek) o godzinie 18:30 w sali 421 w budynku przy ulicy Żurawiej 4, zostaną umówione plany na rozpoczynający się rok akademicki. Będzie to także możliwość dołączenia do Koła oraz przedstawienia swoich pomysłów. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych.
Dołącz do wydarzenia na Facebooku!
https://www.facebook.com/events/539245176153956/?ref=22