Według Antoniego Czechowa ?bez znajomości języków człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu?. Są dowodem elastyczności, otwartości na świat, szerokich horyzontów i wreszcie dodatkowym wpisem do CV.

Podkreślają naszą kompetencję i dają przewagę nad innymi kandydatami podczas starań o pracę. W XXI wieku, w procesie globalizacji, stały się nieodzownym elementem naszego życia. Języki obce są kluczem do poznania innych kultur i zwyczajów, ułatwiają nam kontakty z przedstawicielami różnych kręgów kulturowych.

To właśnie umożliwia AIESEC – międzynarodowa organizacja studencka, skupiająca blisko 86 000 członków w 113 krajach na świecie. Wśród programów wolontariatu i praktyk zagranicznych, znajduje się również projekt AIESEC UNIVERSITY, organizowany przez AIESEC Warszawa SGH. Celem AIESEC UNIVERSITY jest przeprowadzenie 8-tygodniowych warsztatów językowych. Podczas zajęć, prowadzonych przez native speakerów, będzie można rozpocząć lub doskonalić naukę języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego.

Podstawowy kurs, w cenie 250 zł, obejmuje 24 godziny zajęć oraz tzw. Language Tours z lektorami, które pozwolą zasmakować potocznego języka w różnych, codziennych sytuacjach. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim, co stwarza dodatkowe możliwości nauki i zabawy. Naszą dewizą jest hasło Learn By Play, tak więc uczestnicy programu mogą zapomnieć o wkuwaniu nudnych regułek gramatycznych i słówek. Dla chcących udoskonalić swoje umiejętności językowe w krótkim czasie, AIESEC UNIVERSITY przewiduje również Kursy Intensywne, podczas których lektorzy kładą nacisk na ćwiczenia i praktyczne wykorzystanie wiedzy.

aisec uni logo

AIESEC UNIVERSITY to również możliwość poznania ludzi z całego świata, wymienienie się doświadczeniem i poglądami. Poprzednie edycje projektu zakończyły się sukcesem. Lektorzy, studenci i zaangażowane osoby bardzo entuzjastycznie wypowiadali się o przedsięwzięciu. Między innymi dlatego nastąpi kontynuacja warsztatów w budynku warszawskiego liceum im. Domeyki przy stacji metra Słodowiec. Początek warsztatów: 12 maja 2014r.
ZAPISY: 11.04. (piątek) ? 16.04. (środa)
Udział w warsztatach to gwarantowana zabawa i nauka w jednym! LEARN BY PLAY!